PODSUMOWANIE 2023 ROKU W FUNDACJI A.R.T #AKTYWIZUJEMY

przemoc

!!! Aktywizujemy do zadbania o swój własny rozwój !!!

#gdyniehulawiatr

Rodzinna Klubokawiarnia Praska Fundacji A.R.T. tętniła życiem podczas warsztatów, koncertów, ale tak naprawdę dzięki Wam, bo byliście z nami przez cały rok <3 <3 <3 Zobaczcie co się działo w #aktywizujemy

  • 30 godzin warsztatów, na których rządzą dzieci eksperymentując pod okiem instruktorów 
  • 30 godzin warsztatów Praskie Brzdące, gdzie dzieciaki tańczą i śpiewają i dobrze im  w takich momentach i my miałybyśmy ochotę wrócić do czasów beztroskiego dzieciństwa.
  • 30 godzin Gordonek, gdzie maluchy razem z rodzicami umuzykalniają się.
  • Ponad 200 godzin zajęć we wtorki i środy podczas których spotykają się nasi Seniorzy… Oni to dopiero mają energię. Sama pisząc te słowa otwarcie muszę przyznać, że nie nadążam za nimi. Seniorzy mają swój 'animacyjny taniec w kręgu’, dziewczyny spotykają się w czwartek i w piątek, aby być razem… Wyjazd do Torunia, koncerty, prelekcje zaproszonych Gości- Wolontariuszy, wspólne gotowanie i świętowanie, to nasz wspólny piękny rok.

Najważniejsze, że mogliśmy spotykać się bezpośrednio, a w gronie przyjaciół możesz wszystko, wspólnie „budujemy dłuższe stoły”, aby jak najwięcej Potrzebujących mogło skorzystać ze wsparcia.

  • Nasza jubileuszowa gala z okazji 15 – lecia fundacji to spotkanie z Przyjaciółmi/ Darczyńcami, a zarazem ukłon i podziękowanie za wrażliwość, zrozumienie oraz ręce gotowe do pracy, Wasze wsparcie finansowe, za uśmiech bez którego byłoby trudniej. To także wszystkie pomysły, które właśnie się rodzą. 
  • Organizowaliśmy Praskie Dni Seniora w Galerii Wileńskiej pod patronatem Burmistrza Urzędu Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy– gra w galerii-„Aktywny Senior”; trening pamięci, animacje taneczne; dyskoteka z DJ WIKĄ, a wisienką na torcie był koncert zespołu: „Cała Praga Śpiewa”. Wszystko przygotowane z myślą o potrzebach i zainteresowaniach osób starszych.  Wydarzenie prowadził nasz Przyjaciel Conrado Moreno.

#razembudujemydobro każdego dnia <3

Kłaniamy się wszystkim, którzy nam w tym pomagają:

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej  Miasto Stołeczne Warszawa Warszawa Rodzinna KIK Ikano Bank  Bibby Financial Services Polska Cloudware Polska #FundacjaCitiHandlowy #FundacjaAuchan Auchan Citi Handlowy Galeria Wileńska Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki Miasto Marki Conrado Moreno-Oficjalna Strona Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy UNICEF POLAND Jacek Orych Burmistrz Miasta Marki Miasto Marki

#Mazowszepomaga #MCPSpomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka #MCPS

O nowego roku uruchomiona jest zrzutka, abyśmy mogli świadczyć pomoc nieprzerwanie. Twoje 50, 75 lub 100 zł pozwoli pomagać cały czas. Kliknij w obrazek.

Dołącz do grona Pomagaczy Fundacji A.R.T.

Poprzedni post

PODSUMOWANIE 2023 ROKU W FUNDACJI A.R.T. #RATUJEMY

Nastepny post

Gwałt, to gwałt.